embed embed share link link comment comment
Embed kodu close
Bu videoyu paylaş close
bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark
embed test
Bu videoya puan ver embed
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy)
Loading...
rate rate tags tags related related lights lights

Yılanların Öcü nerede çekiliyor?

yilanlarin-ocuFakir Bayburt’un romanından daha önce iki sinema filmi çekildi buda dizisi.Bakalım tutulacakmı.Eylül 2014 ayında izleyicisiyle buluşan dizi Ağa Türkoğlu ve Cemal Şam tarafından çekilecek.

Dizinin konusu :

Bayram, teskeresini almaya birkaç gün kala, askerlik yaptığı kasabada çıkan yangında mahsur kalan güzeller güzeli Fatma ve kardeşi Ömer’i alevlerin arasından kahramanca kurtarır. Yangında her şeyini kaybederek kimsesiz kalan Fatma’ya aşık olur. Teskeresini aldığı gün, Fatma’ya hislerini anlatmak ve onunla köyüne gitmeyi teklif etmek üzere hastaneye gider, ancak Fatma ve Ömer’in uzaklardaki bir akrabalarının yanına gitmiş olduklarını öğrenip, hayal kırıklığı içinde köyüne dönmek için yola çıkar..

Bayram, köyüne döndüğünde, onun askerden gelişini dört gözle bekleyen Irazca’nın, kendini, ahretliği Mahmure’nin güzeller güzeli kızı Zahide ile evlendirmek istediğini öğrenir. Bayram, yaşadığı köyün, tarlaların ve toprakların sahibi olan Necip Hünkaroğlu’na askerden geldiğini bildirip, saygı sını göstermek için konağa gittiği anda gözlerine inanamayacağı çok büyük bir sürprizle karşılaşır.

yönetmen :  Cemal Şan , Ata Türkoğlu
yapımcı : Ata Türkoğlu
Cemal Toktaş Hande Soral, Ceyda Ates Ahmet Varlı Nail Kırmızgül Burak Can

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir